O firmie

Nasza firma działa na rynku już od 20 lat.
Naszą specjalnością jest produkcja, naprawa i modernizacja zestawów strzeleckich.

Zaufali nam najlepsi – oferowane przez nas wyposażenie strzelnic można znaleźć między innymi w placówkach MON, w jednostkach Wojskowych oraz Policyjnych na terenie całego kraju.

  • Składający się na nasz sukces ludzie to młode, wykształcone osoby, dla których strzelectwo to przede wszystkim pasja. Wciąż poszerzana wiedza branżowa, pozwala na bieżąco udoskonalać zestaw treningowy oraz zestaw strzelecki.
  • Nasi klienci, mogą liczyć na gwarancyjne oraz pogwarancyjne usługi serwisowe wyposażenia strzelnic. Wykonujemy je stacjonarnie oraz przez mobilny zespół, który w razie potrzeby dojedzie w wyznaczone przez Państwa miejsce.
  • Współpracujemy między innymi z elitarnymi placówkami GROM, MON, Wojskowymi Oddziałami Gospodarczymi, Inspektoratem Wsparcia Sił Zbrojnych, Regionalnymi Bazami Logistycznymi.
  • Posiadamy certyfikacje systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015, Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej wydany przez Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości i Kodyfikacji, certyfikat AQAP 2110:2016 wydany przez NATO, dotyczący gwarancji jakości projektowania, praca rozwojowych i produkcji.
IMG_6127
IMG_6124

Wdrażana przez naszych specjalistów wieloetapowa kontrola jakości, zarówno międzyoperacyjna, jak i finalna, zapewnia najwyższą jakość naszych wyrobów, którą potwierdzamy 24 miesięczną gwarancją.

 

Podnośniki tarcz, figury i tarcze strzeleckie, zasilacze sieciowe, zasilacze akumulatorowe, czujniki trafień, zaplecze techniczne przystosowane do obróbki metalu i o wiele więcej, znajdą Państwo w ofercie naszej firmy.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, wysoka jakość produkowanych przez nas urządzeń strzeleckich  oraz unikalne rozwiązania stosowane tylko w naszej firmie, pozwoliły nam znaleźć się w czołówce w branży wyposażania strzelnic.

 

Indywidualnie podejście do potrzeb każdego klienta sprawiło, że grono naszych klientów wciąż się powiększa.

 

Jeśli mają Państwo więcej pytań dotyczących naszej firmy, zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu telefonicznego lub mailowego.